| DianaB25 a întrebat:

Cum sa'mi fac imprimanta sa scaneze? e Canon pixma mg2250. pot copia si imprima, doar sa scanez nu ma lasa... imi da mereu ceva eroare. si habar nu am cum sa o reglez big grin sa o fac sa functioneze... puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Cand ai cumparat imprimanta, ai primit si un cd cu driver, instaleaza-l pe acela.
Daca l-ai instalat o data, sterge-l si mai instaleaza-l inca o data.

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Trebuie sa-i instalezi driverul, daca este mai veche, nu mai cauta ca n-o sa gasesti. mai existau niste programe care te ajutau sa scanezi, dar, habar n-am cum se numeau!

| Stefan_Ciprian_Coleasa_1992 a răspuns:

Vezi. dai sa caute windows fax and scan si de acolo iti apare sa si scanezi. Succes.

| Stefan_Ciprian_Coleasa_1992 a răspuns:

Cauta windows fax and sca