| DustyMan a întrebat:

Cum sa-mi fac o pagina pe facebook? Nu cont, pagina la care sa fiu admin, sa pun admin pe cine vreau si chestiii din astea.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Lorena_2784 a răspuns:

Intri pe o pagina, in coltul din dreapta sus iti apare sa creezi tu una, dai clic alegi chenarul cu imaginea care se potriveste cu ce crezi ca va contine pagina ta, si informatiile pe care aceasta sa le cuprinda... funda?

| iamSeBy a răspuns:

Intri pe o pagina de asta publica, si undeva sus in dreapta o sa scrie Creeaza o pagina, te duci acolo si dupa aia urmezi pasii. Funda?big grin

| VOLVO4LIFE a răspuns:

Acceseaza o pagina oarecare, si dedesubtul lui cauta prieteni si acasa ve vedea +Creeaza o pagina.

| VOLVO4LIFE a răspuns:

Acceseaza o pagina oarecare, dedesubtul lui acasa si cauta prieteni vei vedea +Creeaza pagina si dai click acolo.

| AnDrEaDeEy a răspuns:

Pai intri pe facebook-ul cuiva si acolo sus apare poza sau numele tau depinde big grin