| anyka18 a întrebat:

Cum sa-mi scot tonul de asteptare? Sunt pe vodafone...va rog sa-mi explicati pe pasi.

6 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Stii cum e...Majoritatea baietilor urla sus si tare ca le plac fetele naurale, insa isi intorc repejor dupa o tipa bronzata de la solar, fardata, coafata, pe tocuri, iar pe cele naturale, simple nici macar nu le privesc! Nu spun ca toti baietii, insa majoritatea! De ex prietenului meu ii place sa ma aranjez si asa, insa nu suporta sa ma fardez... cel mult cu maskara(rimel) si un luciu!

| asya a răspuns:

Scuze! Chiar nu era raspunsul pentru intrebarea ta...nu stiu ce am facut! Scuze inca o data! In legatura cu intrebarea ta, sunt setari din telefon, depinde ce model ai tu! Nu are legatura cu retelele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite un SMS la nr. 800 (SMS gratuit) cu textul "Stop"

| anyka18 explică:

Ce legatura are?

| anyka18 explică:

Poi am samsung s 3100 pls ajutati-ma ca am o melodie naspa si vreau s-o scot

| Aggressor a răspuns:

Trimite un SMS la 800 cu textul Stop si scapi de belea big grin