| WeAreSmart a întrebat:

Cum sa programez CCleaner sa curete automat?

Răspuns Câştigător
| Radeas1 a răspuns:

Da, nu cel free. Dar la ce ai nevoie de programare nu te înţeleg. O să te deranjeze de fiecare dată să închizi browserul.

17 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Foloseste-l pe cel free o data la 2-3 saptamani si e OK!

| ReusxD a răspuns:

Trebuie sa platesti

| Leatherleader a răspuns:

Nu poti in varianta free. Eu iti recomand Advanced System Care Free de la IObit e foarte bun programul are o multime de optiuni si il poti programa sa curete automat.

| WeAreSmart explică (pentru Leatherleader):

Am avut Iobit ASC, am luat crack pentru CCleaner, cum sa-l programez sa curete cand PC-ul e inactiv?

| Leatherleader a răspuns (pentru WeAreSmart):

Nu il poti programa sa curete cand pc-ul e inactiv!

| Leatherleader a răspuns (pentru WeAreSmart):

Il poti programa sa curete automat doar cand pc-ul e activ dar in varianta CCleaner Pro!

| WeAreSmart explică (pentru Leatherleader):

Ce imi repeti atia ca doar in varianta PRO? ti-am spus ca am crack tu ce nu ai?

| Leatherleader a răspuns (pentru WeAreSmart):

Eu am CCleaner FREE. Uita-te si tu la niste tutoriale pe internet!

| WeAreSmart explică (pentru Leatherleader):

Care e diferenta dintre Free si Pro? lucreaza mai bine Pro?

| Leatherleader a răspuns (pentru WeAreSmart):

Desigur cel Pro curata mai bine si are mai multe optiuni e mai bun decat cel Free, dar te va costa.

| WeAreSmart explică (pentru Leatherleader):

Pai am luat crack, pentru ce sa-l cupar?

| WeAreSmart explică (pentru Leatherleader):

Esti prea cinstit ca sa iei un crack? happy

| Radeas1 a răspuns (pentru WeAreSmart):

Scuză-mă că îţi atrag aţenţia. Contul tău TPU e compromis. Aici nu se discută despre crack, deşi fiecare avem un mic ajutor.

| Radeas1 a răspuns:

Văd că te cam obsedează CCleaner astă.
Nu, nu ai cum, decît dacă ai varianta plătită-

| WeAreSmart explică (pentru Radeas1):

Varianta platita? adica CCleaner Proffesional?

| WeAreSmart explică (pentru Radeas1):

Dar pot sa-l programez sa curete cand PC-ul e inactiv?

| Radeas1 a răspuns (pentru WeAreSmart):

Deci, vrei ca şi CCleaner să ştie cînd tu nu umbli pe PC? Mai bine programezi o oră pe zi în care ştii să nu lucrezi pe calculator.

| Radeas1 a răspuns (pentru WeAreSmart):

Da, nu cel free. Dar la ce ai nevoie de programare nu te înţeleg. O să te deranjeze de fiecare dată să închizi browserul.