| Alysée a întrebat:

Cum sa pun pozele de pe telefon pe calculator? fundita

Răspuns Câştigător
| paulpaul25 a răspuns:

Prima data instalezi driverul de pe cd pe care l-ai primit odata cu telefonul,dupa care conectezi cablul de date(USB) la telefon si la calculator si mergi in my computer(calculatorul meu) si o sa iti apara un nou fisier de obicei cu numele telefonului si prin intermediul programului instalat de pe cd poti sa pai pozele pe calculator sau invers+imagini,jocuri, aplicatii, video si altele.Mult noroc!

9 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Simplu conectezi cablu de date de la telefon la pc.

| Daniel123 a răspuns:

Cu un cablu de date, card reader sau bluetooth.

| valutzza a răspuns:

Pai ai bluetooth?

| Andruthsa a răspuns:

Cu usb, sau daca ai card la telefon il bagi intr-un cititor.:d.sau prin bluetooth.big grin. daca ai vreo nelamurira cum sa le folosesti lasa comentariu.si iti voi raspundebig grin.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Iti trebuie un cablu de date

| dannys a răspuns:

Pai in primul rand iti trebuie cd-ul telefonului, dupa care descarci pe calculator driverul, cablul de date pe care il folosesti pentru descarcat.

| TupacAlive a răspuns:

Cu cardul sau cablul de date.

| Bogdan_5174 a răspuns:

Cu caplu USB daaaaaaaaaa big grin

| mimi973 a răspuns (pentru TupacAlive):

Buna. pai cand bag cablul de date imi apare removable disk. dau click pe el si apoi imi spune insert a disk into drive. eu ce fac atunci? am Samsung galaxy mini si e setat pe Samsung kies