| xXPsychO983 a întrebat:

Cum se baga pozele din telefon in calculator cu cablu USB? Funda happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bagi firul in mobil apoi in pc. Te intreaba in pc ce vrei sa faci iar tu alegi varianta transferenta de date prin dublu click la folderul care iti apare la autorun.

| redfrog91 a răspuns:

Da iti iei cablu de date pentru telefonul tau si il bagi in calculator si scoti pozele de acolo

| kosma2098 a răspuns:

Da,prin cablu sau printr-un cititor de card...bagi cardul in el si dupa il bagi in calculator