| Notty a întrebat:

Cum sa-mi pun pozele de pe telefon pe calculator,ca pe telefon imi arata eroare iar pe calculator nu-mi arata nimic.HELP! fundita*

2 răspunsuri:
| NoSens a răspuns:

Ai nevoie de cablu de date cand ai conectat cablu de date la calculator si la tel iti pare pe tel cv un chenar daca ai LG sh dai la prima ceva cu dispozitive zice apoi te duci la computer sh acolo tia aparut cv nou numit Kingston sh apesi acolo siti arata tot ce ai pe tel apesi click dreapta pe poza care vrei so salvezi sh dai undeva unde iti arata o sageata sh acolo dai pe documents sh sa slavat P.S. trebuie sa le salvzi pe fiecare in partewinking happy

| Dorobantu_Maria_1997 a răspuns (pentru NoSens):

Mie tot nu`mi apare nik...Imi zice "CONECTARE" cam 2-3 min si dupa INITIALIZARE vreo 10 min chiarlaughing