| ioniiiiiM a întrebat:

Puteti cum sa-mi bag pozele din telefon pe calculator frundita:d

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi folosind unul din următoarele componente:
Bluetooth, dacă telefonul este dotat cu Bluetooth
Cablu de date, valabil pentru orice tip de telefon
Cititor de carduri, în caz că ai slot de card.Introdu cardul în slorul de car al telefonului, apoi copiază pozele pe card, urmată de scoaterea carului şi introducerea acestuia într-un cititor de carduri ce va urma să îl conectezi la PC iar apoi „copy" sau „cut"/paste în pc.
Succes.

10 răspunsuri:
| DjLau a răspuns:

Salutare!

1. Prin Bluetooth;
2. Prin cablul de date al telefonului;
3. Prin cardul de memorie al telefonului (daca are) happy

Spor!

| foxi a răspuns:

Depinde de telefon!

| Miяu a răspuns:

Cablu de date, Bluetooth, sau card de memoriewinking

| zalisa a răspuns:

Conectezi cablul de date, copy/paste.happy

| Angel_5977 a răspuns:

Cu cablu de date sau cu cititor de cardurii. funda?

| alexa_4370 a răspuns:

Prin cablu de date sau bluetooth. fundita?

| pasatGeorge a răspuns:

Simplu. Foloseste un cabul de date USB

| MalinaH a răspuns:

Bai daca cumva calculatorul are bluethooth le trimiti prin bl de pe tel sau iti iei cablu de date pentru telefon.

| babyblue a răspuns:

Cel mai bine e sa iti cumperi un Bluetooth.Eu am unul si e foarte bun. L-am cumparat de la Orange cu 30 Ron.Sau...poti sa iti iei un cablu de date.batting eyelashes

| CreatzaBắ a răspuns:

Da add la adelina_tm_2008 si iti zic akl tot ce trebuie sa faciwinking