| mateielisey a întrebat:

Cum sa sterg un folder care are un lacat pe el?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

CUM STERGI UN FOLDER SAU UN FISIER CARE NU SE STERGE
Intra in Safe Mode cu tasta F8 si sterge-l de acolo! Daca nu merge descarca de aici Unlocker http://unlocker.ro.malavida.com/d913-descarcare-gratuita-windows Unlocker este un program de calculator folosit pentru a elimina fisiere.
Unlocker elimina fisierele blocate sau fisierele ce nu se pot elimina.
Unlocker detecteaza si elibereaza de aplicatiile si procesele ce blocheaza un fisier pe care vrem sa îl eliminam.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat