| CristianoRonaldo10 a întrebat:

Cum sa transfer 2 euro credit de pe un tel pe altul?

Răspuns Câştigător
| andyandyeu a răspuns:

Sall! Tasezi pe telefon *100# dai credit si reancarcare(apesi pe 5), dai transfer credit(apesi 4), dai 1 si iti alegi cati euro vrei sa trimiti... ex:2 euro dai 1 si scrii nr de telefon care vrrei sal trimiti euro FONDA

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stancium1 a răspuns:

În ce reţea eşti?

| CristianoRonaldo10 explică (pentru stancium1):

Cosmote

| stancium1 a răspuns (pentru CristianoRonaldo10):

Trebuie să trimiţi credit tot pe Cosmote. Apelezi la 123 si vezi că vei găsi "Transfer Credit" sau ceva asemănator. Alegi suma dorită, numărul dorit, ok şi asta a fost tot. Fundiţă, te rog.

| Deniiii199124 a răspuns:

Suni la *100# si vezi in meniu unde scrie transfer credit