| MihocSilviu a întrebat:

Cum scap de sutele de reclame care imi invadeaza google chrome si internet explorer, am incercat cu ad block dar nu functioneaza?

Răspuns Câştigător
| DjNick112 a răspuns:

Nu stiu cum reusesti sa patesti asa ceva, eu folosesc adblock pe google chrome si totul e ok si folosesc internet explorer unde reclamele sunt la vedere si nu ma deranjeaza, incearca sa cureti tot cu ccleaner, in google chrome vezi la extensii daca nu e ceva activat aiurea, apoi intra in control panel si dezinstaleaza tot ce e suspect, dupa care verifica la startup (ori din msconfig orin din cclean) si dezactiveaza tot, apoi vezi cum e

3 răspunsuri:
| вσмвση3ℓ a răspuns:

Daca nu merge cu adblock, vezi ca ai ceva in contol panel (cand ai instalat un program s-a instalat si reclamele alea) si eu am avut si nu face fata adblock, nu mai puteam de nervi X_x. Adblock isi face bine treaba. Si vezi ca si pentru explorer e adblock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca adwcleaner de pe site-ul care ti la dat Kosti.Il instalezi, scanezi cu el, stergi ce gaseste si apoi restartezi pc-ul.