| redtulip a întrebat:

Cum schimb denumirea unui grup pe facebook? Nu merge din setari. Am peste 900 membri pe el. Funda

5 răspunsuri:
| marian951 a răspuns:

Te duci pe grup (trebuie sa fie al tau) si in dreapta sus, dai pe rotita de langa "notificari". Jos vei avea "Editeaza setarile grupului". Dai click si sus, la nume, il poti schimba;
Felicitari pentru membri

| redtulip explică (pentru marian951):

Acolo am incercat prima data si nu merge....alta idee? Din ce am citit trebuie sa ma adresez la facebook pentru schimbare....stii ceva?

| shadow21 a răspuns:

Pai la setari e normal sa mearga daca nu atunci nu stiu

| redtulip explică (pentru shadow21):

Nu merge

| shadow21 a răspuns (pentru redtulip):

Nu stiu imi pare rau