| Poxiie a întrebat:

Cum schimb extensia unui fisier? Din.3ga in.mp3?
Va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| contαbαndonαt a răspuns:

Ia-ti prog. asta, e bun pentru aproape orice conversie: xilisoft video converter 7 ultimate.

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Dai rename si stergi.3ga si pui.mp3. Ce e asa greu?

| SadBlackAngel a răspuns:

Arhiveazo si redenumesteo

| Tibi45 a răspuns:

Extensiile fişierelor nu pot fi schimbate, deoarece ele sunt determinate de sistemul de operare, în funcţie de grupa în care se încadrează respectivul fişier (sistemul le ordonează în mod automat după o regulă bine precizată, imediat când acestea au fost creiate, extensia fiind conferită de sistem).
Din punct de vedere practic, tu poţi şterge extensia şi pui una pe care o vrei, dar sistemul de operare nu ţi-o va accepta va atare. (ex. dacă ai un fişier redactat în Word, degeaba îi schimbi extensia în JPEG, că orice program de corecţie al pozelor nu ţi-l va accepta).

| Tibi45 a răspuns:

Complectez răspunsul meu dat anterior referitor la extensia fişierului ".3ga"!
Accesează pe browserul tău, linkul de mai jos: http://www.filesuffix.com/ro/extension/3ga, şi urmează indicaţiile care sunt redate acolo. Poţi descărca de pe NET şi programe de conversie ale fişierelor.3ga în mp3. Succes la lucru.

| Aby33221 a răspuns:

Nu stiulaughing