| anonim_4396 a întrebat:

CUM schimb homepage în MOZILLA FIREFOX? Am încercat din UNELTE (TOOLS) şi îmi apare tot pagina veche la repornire browser.

Răspuns Câştigător
| bIaYGI a răspuns:

R3! afoarte simplu! sus la in partea de sus in dreapta ai o bara de meniuri
file edit view etc. dai clic unde scrie tools dupa dai pe optiuni si acolo dai pe general si undeva scrie Home Page
in stanga iti apare un chenar acolo scrii ce adresa vrei sa-ti apara cand pornesti browseul si dupa ce ai scris dai ok si gata ai rezolvat problemawinking