| zinsi a întrebat:

Cum schimb mai repede de la romana la engleza atunci cand scriu de exemplu in word?

Răspuns Câştigător
| stclx2 a răspuns:

Alt + shift

2 răspunsuri:
| Melodramatic a răspuns:

Panou de control (control panel) > regiune si limbi ( region and language) > keyboard and languages (tastatura si limbi) > (change keyboards) >creca "schimba tastatura" > creca "bara de limbi (Language bar) > si la language bar sunt 3 optiuni, alegi cea din mijloc (docked in the taskbar) apoi aplicare si ok. atunci iti apare schimbarea limbi tastaturii jos in bara langa ceas, cand vre in romana dai click pe el si selectezi romanahappy asta daca ai setata limba romana ca a doua limba, daca nu vezi ca e tot pe acolo unde tiam explicant mai devreme creca la General.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da