| DeeaLove08 a întrebat:

Cum schimb pagina de start la mozzila firefox 6?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exact ca la celelalte versiuni, respectiv intri in Unelte/Optiuni/General si la Cand Firefox porneste selectezi Arata pagina mea de start, la Pagina de start scrii ce pagina vrei, de exemplu daca vrei Google scrii http://www.google.ro, daca vrei alta pagina de start o scrii tot sub aceasta forma, scriind pagina respectiva in loc de google.ro, si dai OK. Succes si numai bine!

| Bogdanux a răspuns:

Tools/Unele --> Options/Optiuni si vei vedea sectiunea "Pagina de start" ---> acolo pui ce site doresti.

| DeeaDLove12 a răspuns:

Pai ca la toate celelalte cauti la pagina de start care o ai acum de exemplu ''Google Romania'' ai dat pe pagina si apare o casa in jos care scrie Adaugati Google ca pagina dvs. de pornire
dai funda?puppy dog eyes