| Unstopable a întrebat:

Am si eu o problema : de fiecare data cand accesez Mozzila Firefox ma da mereu de la ultima pagina vizitata. cum pot sa schimb lucrul asta? happy

3 răspunsuri:
| viki a răspuns:

Intri la "unelte" si apoi la "optiuni" si o sa-ti apara"cand pagina porneste" si alegi"arata pagina mea de start"....la pagina de start scrii google.
sper ca am explicat bine.happybig grin

| marsy a răspuns:

Scoate-ti alta programa. e noua... Google Chrome. e super. eu acum ma folosesc de ea. sh pot sa spun k e cea mai buna dintre toatewinking :*

| dracky a răspuns:

La Optiuni trebuie scrisa o adresa cu care sa porneasca si selectata optiunea respectiva.