| Emanuel01 a întrebat:

Cum schimb poza de la profil pe TPU?

Răspuns Câştigător
| R9kitty a răspuns:

Bunahappy Pai acolo in stanga sub,, Logat ca --nume--'' sunt punctele, editare date logare si editare profil. Da pe editare profil si chiar sub data nasterii poti schimba poza dand pe CHOSE FILE. Sper sa reusesti. Bye

5 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Intra la editare profil din boxul din stanga paginii de home apoi vei vedea un browse mai jos. click, alegi, ok, gata
bafta

| Lollypop a răspuns:

In coloana din stanga, la "-->Editare profil" si jos de tot iti apare "Alegeti fisierul". Atasezi acolo o poza si dai salvare profil.Bafta!happyFunda?

| HarryPotter a răspuns:

Pai in dreapta ai o coloana cu optiuni. dai pe editare profil.si jos scrie undeva Browse.acolo dai click si iti alegi poza care o vrei din calculator...succes

| mihamihaela1234 a răspuns:

Odata ce esti logat, dai editare profil, schimba imaginea de profi, browse si iti alegi poza care doresti... sper ca ti-a fost de ajutor big grin

| Miruuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Iti spun eu :
mai intai dai la vizualizare profil
. apoi vezi ca mai jos spune ceva de genu alege imaginea sau browse si tu dai acolo... apoi dai salvare si gata

sper ca te-am ajutathee hee