| George_Claudiu_1999 a întrebat:

Cum scot linuxu de pe un laptop astept raspuns urgent dau funda.

2 răspunsuri:
| Sorinutsu a răspuns:

Salut, pai bagi alt windows, formatezi hard-ul si il scoti big grin intri in bios, dai boot cd/dvd, bagi cd cu windows, depinde de care ai, si de acolo urmezi intructiunile, cand ajungi la partitii, formatezi hardul si va merge, bafta

| blacklife97 a răspuns:

In cazul in care ai instalat Linux, avand deja un system de Operare Instalat pe Pc(Windows ) Iti recomand urmatorul link http://videotutorial.ro/......ial-video/ Sigur vei intelege daca esti atent.
Daca Ai intalat Linux de pe Un cd, fara sa ai un alt sistem de operare instalat, Solutia ar fi sa Bagi un cd cu Windows si sa iti formatezi HDD-ul :)