| biabibi007 a întrebat:

Cum scot bateria din laptop, vreau răspuns urgent

Răspuns Câştigător
| Danescu_Alin-Gabriel_1979 a răspuns:

Depinde ce fel de laptop ai... eu am un Acer Aspire E1-531. La al meu intorc laptopul cu fundu'-n sus si vad pe undeva un semn cu un creion desenat pe el. Iau un pix/creion il bag agolo si trag intr-o directie. La altau poate avea doar un butonas de care tragi pur si simplu, iar bacteria se scoate. Sper ca te-am ajutat... Noapte buna!

| biabibi007 explică (pentru Danescu_Alin-Gabriel_1979):

Mersi, m-ai ajutat, si eu am laptop la fel

2 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Are o clama de sustinere care trebuie culisata ori o clama ori doua exact langa baterie de obicei deasupra ei