| guitarlyn a întrebat:

Cum scrii un DVD(cu muzica filme jocuri etc nu conteaza cu ce)

6 răspunsuri:
| Uddiu a răspuns:

Nu ai nevoie neaparat de Nero. ocupa mult si iti trebuie seriale si altele.
Uite aici un programel foarte foarte folositor pentru inscriptionarea CD/DVD-urilor, si are si limba romana : http://cdburnerxp.se/downloadsetup.exe

| andreipirca a răspuns:

Poi descarci de pe net "Nero", il instalezi, bagi cd-ul in pc, deschizi programul, dai click pe "make data DVD" apoi adaugi fisierul dorit, dupa acea dai "next", si apoi "burn", astepti sa se incarce toate prostiile alea si apoi si apoi dai next aprca sau vezi ce iti apare, si iese singur... fundita

| pisioi a răspuns:

Pai. cu nero.si dai la make dvd

| MaxxMann a răspuns:

Pai ca sa faci un DVD cu ce ai spus u acolo, trebuie sa descarci NERO. Nu conteaza ce fel de nero este. Sper ca te-am ajutat. CIAO!

| Thea2Guitar a răspuns:

Cu NeroStartSmart(o versiunde de nero) inscriptionezi CD-uri si DVD-uri rapid si sigur. Nu ocupa chiar asa de mult, dar ti-l recomand cu incredere.