| danydaniel a întrebat:

Cum se booteaza un laptop Asus k53sv ...cine imi spune si mie cat mai repede ii dau fundita si raman foarte recunoscator.

2 răspunsuri:
| rogi28 a răspuns:

De obicei la Asus pentru a chema fereastra de bootare trebuie ca sa apesi ESC cind se incarca biosul.

| c0rL a răspuns:

E complicat. Trebuie sa ai cd`ul cu windows`ul activat happy.(cel pe care il folosesti acum),dai restart.ok (ca o sa-ti ceara,inainte sa se incarce windows`u), astepti sa se incarce, selectezi C si dai format in NTFS sau in care il ai.si dupa vreo 20 de minute waiting.cam asta e, aici e varianta sec. oricum trebuie sa stii cate ceva miscari.