| djdani1 a întrebat:

Am un laptop Asus k53sv si cand vreau sa ma joc un joc pe un monitor extern full hd se inchide.Imi conectaz cablul hdmi la laptop si la tv, ma joc putin si dupa cateva min. laptopul se inchide.Am facut un test si cu temperatura si voltajul si sunt la limite normale.Pe cablul vga nu imi face asa.Imi puteti spune de la ce poate fi?

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Dar daca te joci pe laptop, fara monitor extern, acelasi joc, aceleasi setari, se inchide? Ce configuratie are laptop-ul?

| sdhashsah a răspuns:

Asta numai daca te duci la un specialist, daca tu spui ca temperaturile sunt normale si nu se inchide din cauza temperaturilor.