| Myuu a întrebat:

Cum se fac acele semne, inimioare negre, un fel de cercuri, linii si paranteze mai ciudate? Va rog spuneti-mi? Funda.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asemenea semne gasesti in Microsoft Office Word, daca intri in Insert/Symbol/Symbols. Numai bine!

| ForbiddenLove a răspuns:

Nu stiu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start > All Programs > Accessories > System Tools > Character Map.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nu stiu si eu caut in disperare ca o prietena de-a mea e vak si nu vrea sa zic ca cica o copy da daca gasesti ceva anuntama pe id Ssugar_girlhappy

| Frrramboise a răspuns:

Mdap.si eu cautam ca disperata laughing
pai cautzi pe google "semne de hi5" si iti da acolo...la semnul care iti place dai copy si apoi dai paste acolo unde vrei sa le pui.
pa, pa

| lori89 a răspuns:

Simplu ca noaptea:♥♥♥♥♥♥.Dai Copy apoi Paste daca vrei la numele tau de la mess.Mai am un model:♥╣♥╣╠♥╠♥. Sper ca te-am ajutat!:d