| DD_1770 a întrebat:

Cum se face copie pe dvd la un windows de pe internet. Am nero 8 dar nu stiu cum sa fac imaginea

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Dublu clic pe imaginea iso (se deschide cu daemon tools), se deschide in disk-ul virtual din my computer, introduci CD-DVD blank in unitatea optica (CD-RW, DVD-RW) si deschizi nero burning rom\selectezi cd sau dvd(pe ce vrei sa instalezi) click cd-dvd copy\copy si ai cd-dvd de boot

| andy_3286 a răspuns:

Priveste tutorialul asta, http://www.videotutorial.ro/? p=333, sper ca te-am ajutat.

| BlueLine a răspuns:

Descarci windowsul depinde daca e facut imagine e mai bine daca nu trebuie sa faci tu cu nero tongue si dupa incerci sa arzi dvd. ul cu power isobatting eyelashes bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caroci trebuie să ai winowsu în iso. adică în arhivă si apoi intri pe nero pui la zdelati obraz si selectezi arhiva si pui cu viteza cea mai mică să se scrie