| anonim_4396 a întrebat:

Am un CD cu Windows. As vrea sa ii fac o copie cu Nero? Vreo idee?

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Bagi cd-ul in nero si cauti optiunea Copy CD. Dupa ce isi face el o copie pe hard, o sa-ti ceara sa bagi un CD gol pe care il va scrie. Asta-i tot ce ai de facut.

| drg1994 a răspuns:

Ar merge si cu nero de la fereastra copy and backup si la copy disc dar iti recomand alt program cd cloner daca vrei sa faci ceva pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da merge... faci imagine la cd si apoi dai burn image to disk.

www.mirceabondar.com