| GolopențaAdrian a întrebat:

Cum se face rootarea la tableta Utok Hello 7D?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| MihaiKJL a răspuns:

Iti recomand sa nu iti faci daca nu te pricepi... risti sa o brickuesti. Eu am facut root la un S4 si se zapacise. Se restarta spontan, incalzea in stand-by.

| GolopențaAdrian explică (pentru MihaiKJL):

Ce inseamna sa o brickuiesc?

| MihaiKJL a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Adica poti sa o folosesti ca paleta de tenis laughing) brick = caramida

| GolopențaAdrian explică (pentru MihaiKJL):

Aa deci mai bine nu incercac sa f

| GolopențaAdrian explică (pentru GolopențaAdrian):

Mai bine nu fac root

| GolopențaAdrian explică (pentru MihaiKJL):

Eu vreau sa fac ca aplicatiile se instaleaza in stocarea interna si eu vreau sa se instaleze direct in cardul SD ca asa imi umple imediat memoria interna si nu pot sa bag jocuri mari

| MihaiKJL a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Da

| MihaiKJL a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Descarca AppMgr III daca vrei asta sa se fac automat. merge fara root

| MihaiKJL a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Descarca appmgr III pentru asta. nu ai nevoie de root

| GolopențaAdrian explică (pentru MihaiKJL):

Da dar se baga in memoria interna si mi-a ocupa apoi se baga in memoria externa

| AwareSty a răspuns:

Nu incerca daca nu te pricepi