| EuDoarEud a întrebat:

Cum se face semnul infinit din tastatura?(alt+236 nu imi iese) si emoticoanele cele noi cum le pot face fara a le copia?

Dau funda :*

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Il cauti pe Google si dai copy-paste. De emoticoane nu stiu, nu ma intereseaza subiectul.

| EuDoarEud explică (pentru KodrutZ):

Ma refeream sa il fac din tastatura ca copiat deja il faceam.

| KodrutZ a răspuns:

∞ - facut cu alt+236. Foloseste cifrele din blocul numeric cu NumLock dezactivat.

| EuDoarEud explică (pentru KodrutZ):

Asa fac, dar imi apare asta: ý

| KodrutZ a răspuns (pentru EuDoarEud):

E de vina setul de caractere setat/programul in care faci asta.

| EuDoarEud explică (pentru KodrutZ):

Pfff..si as putea face cv?

| KodrutZ a răspuns (pentru EuDoarEud):

Da, sa te joci prin setari. Windows XP sau 7? Pina la urma cred ca cel mai simplu e sa il iei de pe net si gata. happy
Sau sa folosesti un editor de text care permite inserarea de caractere speciale mai usurel.