| Cleopatra_5290 a întrebat:

Cum se foloseste cartela de Vodafone sau cosmote cu internet pentru laptop? mi-am luat laptop si am nevoie de modem si nu stiu cum se face..is afoana total...dau fuindabig grinms:*

Răspuns Câştigător
| fllorin95 a răspuns:

Buna! o sa primesti si un stick introduci cartela in el apoi il bagi in laptop si o sa iti ceara sa instalezi driverele le instalezi si dupa iti merge(daca ai semnal bun eu am patit-o si nu avem semnal aproape de loc deprinde din ce oras esti)succes.

1 răspuns:
| Deyu15 a răspuns:

Pai primesti modemu care arata ca un stick usb si il bagi in laptop ca si un usb
oricum in mod normal ar trebui sa primesti si ghid de utilizare in pachet