| Alexis7591 a întrebat:

Cum se folosește Classroom?

Răspuns Câştigător
| Amali23a a răspuns:

Daca nu te-a ajutat un raspuns de mai jos cere-mi instagramul sa te pot ajuta, am facut ore pe classroom si ma descurc

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Dirigintele trebuie sa te invete asta; el iti va trimite si un cod de activare.

| gabicoo a răspuns:

Băi abia acum te-ai trezit?
Ce ai făcut din noiembrie până acum?
Aaaa! Nu ai avut semnal!
sad

| Zuzu1991 a răspuns:

Cu grija big grin

| al0o0o0 a răspuns:

Mai bine sa nu stii.

| MingDynasty a răspuns:

Nu stiu că nu fac ore acolo dar...e un plus in partea dreaptă sus acolo iti apare sa bagi un cod pe care il ai de la profesor sau de la cel care crează intâlnirea, asa faci la fiecare curs trebuie să primest un cod pe care il introduci, apoi cred că defiecare dată cand ai curs intri pe acel curs/oră poti crea si tu un curs tot de acolo de pe plusul acela dar nu cred că iti trebuie daca nu esti profesor.

| daniellupu23333 a răspuns:

Intri pe classroom si il folosesti