| Vallynike a întrebat:

Cum se foloseste photoshopul spuneti-mi si mie plz happy?

5 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Il instalezi, il lansezi, descoperi toate instrumentele una cate una.
Pentru chestii mai complexe cauta tutoriale pe youtube sau diverse forumuri/siteuri. tongue

| Loser8299 a răspuns:

Daca de aici vrei sa inveti sa folosesti photoshop atunci mai bine lasa...Cauta pe tutoriale forumuri, bloguri, youtube etc.Nu inveti sa folosesti photoshop din cateva raspunsuri.(eu am stat destul de mult sa invat si tot eram varza; da m-am cam lasat).

| Alin_Ionescu_1992 a răspuns (pentru Loser8299):

Ro-sotw.com este cel mai mare forum romanesc pentru photoshop. Apropo de ce a zis Loser_8299

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei cu ajutorul unui calculator si cu multa perseverenta.

| CiufYlici a răspuns:

Http://ciufylici.blogspot.it/ daca vrei orice informatie lasa un commentariu la Photoshop acolo, am cateva imagini modificate pune intrebarea si iti voi face un tutorial sau iti voi explica