| anissa a întrebat:

Cum se numeste programul de salvat poze din videoclipuri?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De exemplu: "Clip`nSave"

| Brotacelu a răspuns:

Buna @anissa

Pai daca ai videoclipu deja in calculator si il deschizi cu bsplayerul... pui pauza in momentu cand vrei sa salvezi cadrul respectiv, apoi apasa tasta P si ti le salveaza in My document/My pictures/

sau cu vlc-u la fel... pui pauza daca vrei sa salvezi un cadru anume, dai click dreapta, te duci la video, si apoi dai click pe "instantaneu", ti le duce tot in My document/My pictures/

Distractie placuta

| Nic a răspuns:

Windows movie maker? Poti sa incerci si cu asta :http://www.softpedia.com/......ture.shtml dar nu stiu cat de bun este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti salva si cu windows movie maker happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| anissa explică:

Aaa...nu video salvat in calculatorlaughing un program de salvat poze din videoclipurile de pe you tube.nu stiu copi link-u si scrii minutu unde vrei sa salvezi imaginea cred ca asa ehappyscuze ca nu am fost asa explicita big grin