| Micuţa a întrebat:

Heiii. Vreau sa imi spuneti cum se numeste programul cu care pot face videoclipuri :-) sa pun poze, muzica. texte :-x. Vreau site'ul de unde il pot descarca! Dau FUNDA! kiss.

Răspuns Câştigător
| lal21 a răspuns:

Picasa sau Movie Maker. http://picasa.google.com/ si movie makeru il ai in pc. Sper ca ti-am fost de folos!

3 răspunsuri:
| Monna a răspuns:

Windows movie maker. E cel mai usor de folosit si il ai deja in calculator. Dai la search si vezi ca.ti apare. Bafta!

| Stefanjust4fun a răspuns:

Windows Movie Maker
www.kappa.ro

| AddaBăă a răspuns:

Eu fac pe windows movie maker dai la start toate programele s il kautzii e usor de utilizatwinking