| WalterWhite a întrebat:

Cum se poate face repartitia la drive C si D? Pentru ca atunci cand mi-am instalat windows am lasat prea putin spatiu in drive C.

3 răspunsuri:
| CosmiNeeel a răspuns:

Este un program
Ia-l de aici http://www.partitionwizard.com/products.html

Daca nu il poti lua de acolo, scrie pe google partition wizard si incearca alte siteuri

Succes ^^

| Catau27 a răspuns:

Nu am cum sa faci repartitia asa.trebuie sa instalezi din now windows-ul si faci partiliile mai mari.winking

| MinteCreatza a răspuns:

Folosesti un program precum Paragon Partition Manager. Poti da resize la o paritie, alegi de unde sa ia spatiul (de pe ce partitie) si asta fara sa pierzi datele.