| BellaCullen14 a întrebat:

Cum se poate sterge o pagina de facebook? Dintr-aceea pentru o personalitate, trupa etc.

Răspuns Câştigător
| kitty2002 a răspuns:

Intri pe pagina pe care vrei sa o stergi, intri pe editeaza pagina, dai pe editeaza setarile si dai in jos pana ce vezi ca scrie sterge pagina

| BellaCullen14 explică (pentru kitty2002):

Multumesc. Daca merge primesti funda.

| BellaCullen14 explică (pentru kitty2002):

Doooamne! Mersi din toata inima mea. Multumesc la infinit. La urmatoarele 10 intrebari pe care le voi mai pune, daca vei raspunde primesti funda. Iti raman datoare pe viata. Mersi!

4 răspunsuri:
| kitty2002 a răspuns:

Mersi

| kitty2002 a răspuns:

Cu placere...