| Jonas Brother a întrebat:

Cum se posteaza un videoclip pe YouTube?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Intri in cont iar in stanga deasupra meniului ai un buton New, selectezi din el Video Upload.

| ionutzel04 a răspuns:

Salut iti faci cont pe youtube si acolo poti posta videoclipul pe care il vrei

| Cricket_3428 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai un cont, apoi il uploadezi, iti apare automat in setarile profilului un buton "upload"

| noName_8681 a răspuns:

Tre sa iti faci cont. intri acolo la "sign in" iti faci cont si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rând trebuie sa ai cont.acolo în partea de sus a siteului(în centru lângă Browse) scrie UPLOAD dai acolo aștepți, te duci la Upload Video(în cazul în care vrei sa uploadezi un video cu camera web dai Record From Webcam) și iți deschide o fereastra unde iți zice sa selectezi din PC-ul tău videoul respectiv pe care vrei sa-l uploadezi(nu se permit clipuri peste 10 minute și mărimea maxima este de 2 GB)
Sper ca te-am ajutatwinking funda? straight face?

| Jonas Brother explică:

Nu stiu