| Gonzales a întrebat:

Cum se pot dezactiva acele animatii din meniurile telefoanelor Sony Ericsson? Intreb aceasta deoarece cel putin pe telefonul meu (w595s) acestea fac functionarea lui mai lenta (si in acelasi timp mai ineficienta). Exista vreo modalitate pentru a face acest lucru? ex: aplicarea unei teme non-animated? Astept raspunsuri. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Nu ai ce sa faci sunt teme flash ca doar e un W nu ai ce face am avut si eu cei drept ca tel o ok ai grija la display ca e sensibil