| TEDY2012 a întrebat:

Cum se pot face bani din traficul pe site-ul propriu?

Răspuns Câştigător
| Fizy93 a răspuns:

Prin Google AdSense, iti pui niste reclame de la ei pe site-ul tau, iar fiecare persoana care da click pe reclama te face pe tine cu bani, de exemplu de la fiecare click iti sunt transferati 0.50 EUROcenti (doar exemplu) si mai sunt si altele in afara de Google AdSense!

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Salut!
Te inscrii la Google Adsense. Trebuie sa ai peste 18 ani si un card de credit, pe care iti vor fi transferati bani.
Sper ca am putut sa te ajut.

| Felix2009 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu, sa-mi spuneti si mie

| jamaican a răspuns:

Poti face trafic gratuit aici pe link asta http://hitleap.com/by/aurelian, foarte multi il folosesc si il recomand si eu, poti castiga bani cu el prin retele CPM, POPUP sau POPUNDER, dar iti trebuie un cont premium.