| anonim_4396 a întrebat:

Cati bani te costa sa iti faci un site propriu?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E gratuit

| Floreenofficial a răspuns:

Nu-i gratuit.platesti.oricum o suma mica da trebuie sa te pricepi la html un pic sau sa te ajute candva...

| magicianul19 a răspuns:

Depinde. trebuie sa cauti domeniu de gazduire. gasesti domeni de gazduire si gratuit dar nu prea ti le recomand deorece is de proasta calitate si exista loc unde iti platesti tu domeniu de gazduiere. sunt preturi si preturi. in jur de vreo 10 euro pe luna sau la trei luni cred ca este destul de convenabil