| andreea4ever a întrebat:

Cum se pune parola unui document? Vreau sa pun unui fisier scris in Microsoft office word.Cum fac asta?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| NickoS a răspuns:

In Microsoft office word 2003.Intri la Tools --> Options-> Security apoi pui in prima casuta parola, dai OK, iti mai cere inca o data sa rescri parola apoi dai SAVE AS la document daca e scris mai demult (apoi stergi prima varianta a documentului fara parola si o opresti pe cea cu parola) si SAVE daca abia l-ai scris (adica daca nu a fost salvat inca) si vrei sa-i pui parola!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ionut