| chayennik a întrebat:

Cum se sterge arhiva la mesenger 11? Ma intereseaza sa o sterg pe toata odata, nu sa dau delete la fiecare conversatie in parte.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Din Yahoo mail trebuie să intrii la conversations și să le ștergi pe toate de acolo. Apoi din Messenger la preferințe să intrii în history și să ștergi tot de acolo.Succes

| MadRaven a răspuns:

Conversation histori apoi bifezi toate convesatiile si apoi delete
Simplu si rapid
Baftă!

| CosminKenT a răspuns:

Te duci in Contacts->Conversation History.
Apoi dai bifa pe Participants ..si se bifeaza toate conversatiile si din Actions alegi Delete.
S-ar putea sa trebuiasca sa repeti procesul in functie de cat de mare e arhiva pentru ca arhiva se incarca treptat.