| smilerz19 a întrebat:

Cum se sterge un blog (facut pe blogspot)? Mersi mult, dau fundita!

1 răspuns:
| AnneXp a răspuns:

General
In aceasta subsectiune veti gasi setarile forumului

Pentru ca blogul dumneavoastra sa apara in cat mai multe motoare de cautare, va recomand sa aveti bifate toate casutele din Pingbacks
Daca doriti sa stergeti blogul, in aceasta subsectiune, la sfarsitul paginii aveti textul-link: "Stergerea Blogului dvs." In pagina aparuta, in bafarul de pa randul 2 scrieti DELETE si apasati "Sterge". Imediat o sa primit un e-mail de confirmare a stergerii.
Sper ca ti-am fost de ajutor!big grin