| CristianoRonaldo10 a întrebat:

Cum se sterge un cont de youtube?

3 răspunsuri:
| oanabuysomeweed a răspuns:

Dai pe imaginea ta in dreapta paginii sus,iti apare "Setari", iar apoi in stanga paginii, mai jos,"Gestionati contul" a 4-a setare, este "inchideti contul" si este si un buton, da pe el si gata! Nu mai ai cont de YouTube.

| Deyaaa18 a răspuns:

Trebuie sa gasesti undeva setari.
Dupa cauti stegere cont sau ceva de genul.

| FataCuDouaFete a răspuns:

Buna,pai poti sa-l inchizi si asta-i siplu:dai la setari(unde scrie numele contului tau), gestionati contul, si apoi trebuie sa scrie in unul din chenare inchiderea contului.si ultimul pas este sa apesi pe,, inchideti contul`` si gata. sper ca te-am ajutat, bafta!