| CastiCuMicrofon a întrebat:

Cum setez ecranul la rezolutia sa nativa?
Funda cat mai repede!

6 răspunsuri:
| PROTOTYPE a răspuns:

Foloseste butoanele de pe marginea ecranului.

| CastiCuMicrofon explică (pentru PROTOTYPE):

Imi poti zice mai exact cum? ca nu inteleg cum adica butoanele de pe marginea ecranului. PS: am monitor CRT la PC

| AdrenalinTm a răspuns (pentru CastiCuMicrofon):

Butoanele din spatele monitorulio in dreapta lui, dedesubt sau in stanga ai un meniu al monitorului

| BreakingBad2013 a răspuns:

Click dreapta pe desktop, screen resolution, si alegi acolo rezolutia recomandata, scrie in paranteza care este.

| CastiCuMicrofon explică (pentru BreakingBad2013):

Nu imi scrie ca am monitor CRT

| BreakingBad2013 a răspuns (pentru CastiCuMicrofon):

Câți inch are monitorul tău? Al meu este de 19, normal și are o rezoluție recomandată de 1280*1024, ca să îți faci o idee...