| JusTPauL a întrebat:

Cum setez mozilla browser principal?
Cand dau click pe ceva sa-mi deschida cu mozilla nu cu intenet explorar sau google chrome

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi mozila>>>optiuni>>>>avansat>>>>vezi ca mai jos scrie optiunile implicite ale sistemului. acolo bifezi optiunea ''verifica intodeauna la pornire daca firefox este broswer implicit.

inchizi mozila, deschizi iară mozila o sa iti apara o intrebare daca vrei ca mozila sa fie broswer implicit, dai da si gata.