| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot pune google chrome ca pagina, adica cand dau click pe un link sa mi se deschida in google chrome nu mozilla. Fundita :X

Răspuns Câştigător
| karellen a răspuns:

Din Options, alege set Chrome as default browser

9 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Deschizi google chrome si vezi ca in dreapta ai o "cheie" (unealta) dai optiuni si jos de tot dupa ce ai dat la optiuni iti apare sa setezi ca browser prestabilit

| bestmusik a răspuns:

Il setezi ca default

| florin752010 a răspuns:

Start->Control Panel->Add or remove programs->Set program access and defaults->custom (chiar daca este bifat, dai click pe el)->apoi din tabelul de sus selectezi Google Chrome ca default.

| Zambete89 a răspuns:

Nu, oh go on ma refeream unde dau ca sa imi setez google chrome ca browser de start, nu mozilla

| ady_2621 a răspuns:

Deschizi google chrome si sub butonul X ai un buton cu o cheie (o unealta). Apesi pe ea, apare un meniu alegi optiuni, se deschide o fereastra care are un buton mare pe care scrie 'Setati google chrome ca browser prestabilit'. Succes!

| QS_8971 a răspuns:

Daca nu merge sa setezi browserul(chrome) ca default atunci dezinstaleaza firefox si gata happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu aceeasi intrebare

| nanu11111 a răspuns:

Trebuie sa stergi mozila si atunci iti intra automat in google chrome