| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg conversatiile pe care le-am avut pe facebook?

Răspuns Câştigător
| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Le poti sterge insa tot raman.Te duci la mesaje, apesi pe rotita aceea de la setari, dai delete conversation. Dar daca apesi pe persoane respectiva cu care ai vorbit din lista de prieteni, conversatia o vei gasi tot acolo.Din pacate nu se sterg definitiv ci doar din mesajele tale, ea tot ramane.

1 răspuns:
| Marciuc_Ionel_1996 a răspuns:

Hey! Pentru a sterge o conversatie pe facebook trebuie sa apesi pe acel buton "setings" si sa cauti "delete conversation", apoi pur si simplu apesi pe acesta. Succes!