| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda celui mai bun raspuns. Daca îmi sterg contul google de sterg automat si istoricul si datele de navigare? (+ca am de instalat google).

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, datele de navigare si istoricul sunt stocate local de catre browser. E suficient sa dai o sterge a acestor date de undeva din setarile browserului.

PS: cum dracu sa dezinstalezi google? google e un motor de cautare online, nu se instaleaza, nu se dezinstaleaza

| Anonima153628 a răspuns (pentru suntserios):

Atunci daca sterg istoricul e ok?

| suntserios a răspuns (pentru Anonima153628):

Daca nu vrei sa vada cineva la ce pornaciuni te ai uitat e suficient sa il stergi

| Anonima153628 a răspuns:

Am dezinstalat google *