| droomather a întrebat:

Cum sterg un film de pe you tube?

Răspuns Câştigător
| Gicone a răspuns:

Intri pe "My account" apoi dai pe "My videos" si iti apar toate videoclipurile tale. In fata lor ai o casuta. Bifezi la cele care vrei sa le stergi. Si deasupra lor ai un buton "Delete". Si cam atat big grin

5 răspunsuri:
| iNs a răspuns:

Te duci la videoclipurile mele, iti apare o lista cu ele si scrie langa ele ''sterge''. BAFTA!

| PunkLollipop98 a răspuns:

Unde este Sign Out/Sign In langa este numele tau. Dai click pe el si o sa iti apara acolo :"Favourite","My Channel" etc. Tu dai "My videos". Si de acolo te descurci tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te loghezi, iar in coltul din dreapta sus este nickname-ul tau. Dai click pe el si selectezi "VIDEOS". Apoi bifezi filmuletul care vrei sa-l stergi si dai pe butonul "delete" (este deasupra tuturor video-urilor, sub unde scrie "My Uploaded Videos ".
Sper ca te-am ajutat happy.

| coco_9516 a răspuns:

Buna, nu cred ca poti daca nu l-ai postat tu, doar cel care la postat poate sa il stearga, pentru ca el stie parola, multumit? funda?

| Ionut_Buta_1984 a răspuns:

Cum sterg un filulet care nu e postat de mine?