| Petrescu_Viorica_1953 a întrebat:

Am postat un film pe YOU TUBE si as vrea sa il sterg. Nu ma descurc.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| AdrianoB a răspuns:

Buna,

Este foarte simplu :)
1. Logheaza-te in contul tau de youtube.
2.In dreapta sus, unde scrie adresa sau username-ul tau, da click, se va deschide un meniu si apasa pe "Video Manager".
3.Se va deschide o pagina. Acolo, in partea stanga, apasa pe "Uploads" pentru a afisa videoclipurile incarcate de tine.
4.Bifeaza casuta din dreptul videoclipului pe care vrei sa il stergi, iar dupa aceea, in susul paginii ai butonul "Actions". Apasa pe el si selecteaza "Delete".
5.Gata, video sters :)

Succes!

PS: Daca sti engleza, da click aici http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl=en&answer=55770

| Petrescu_Viorica_1953 explică (pentru AdrianoB):

Multumesc mult!

| AdrianoB a răspuns (pentru Petrescu_Viorica_1953):

Cu placere.

O zi buna!